seniorzy
Dzisiaj jest, 2 kwietnia 2023
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
Święty
close
KONKURSY
KONKURSY
Powrót
11.10.2022 / KONKURSY
“Fotografie z dawnej pracy” – dołącz do internetowej zabawy!

Podróż do przeszłości może odświeżyć wiele wspomnień, wywołać radość i sprawić, że zakręci się łezka w oku. Na niesamowitą historię życia składają się miejsca, ludzie i wydarzenia sprzed lat. Portal Aplikuj.pl postanowił zorganizować konkurs dla ludzi, którzy chcą się nią podzielić. 

 

Zapraszamy wszystkie osoby 50 + z województwa podkarpackiego/ lubelskiego do wspólnej zabawy. Do wygrania wiele wspaniałych nagród: telefony, kursy komputerowe (strefakursow.pl), książki i gadżety. Aby zgarnąć jedną z nagród trzeba wysłać maksymalnie 3 zdjęcia związane z pracą w czasach PRL lub początku XXI wieku. 

 

Konkurs odbywa się za pośrednictwem Internetu, co oznacza całkowite bezpieczeństwo. Do konkursu można zgłaszać się do 16 października 2022 r. Wystarczy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy, który trafi do naszej redakcji https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie.

 

Szykuje się świetna zabawa! Oprócz zdobycia fantastycznych nagród jest to również okazja do przypomnienia sobie momentów uwiecznionych na zdjęciach i pokazania jak to wszystko wyglądało przed laty.

Więcej szczegółów na stronie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie

 

 

Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję