seniorzy
Dzisiaj jest, 2 kwietnia 2023
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
Święty
close
KONKURSY
KONKURSY
Powrót
10.05.2022 / KONKURSY
„PRACA SPRZED LAT” – SENTYMENTALNA PODRÓŻ DO PRESZŁOŚCI W KONKURSIE DLA OSÓB 50+

Wybierzemy się na małą wycieczkę do przeszłości? Czasem dobrze jest powspominać dawne czasy, które wywołują wiele pozytywnych emocji na naszej twarzy oraz w naszym sercu. Może masz ochotę podzielić się swoimi przeżyciami związanymi z dawniej wykonywaną pracą tak jak inni uczestnicy konkursu?

 

Do udziału w konkursie portal pracy Aplikuj.pl pragnie zaprosić osoby 50+ z województwa warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. Jedyne co trzeba zrobić to wysłać fotografie związane z dawnym miejscem pracy za pośrednictwem internetowego formularza zgłoszeniowego https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat-zgloszenie. Do naszej redakcji można wysłać maksymalnie 3 zdjęcia, a czas na wykonanie zadania upływa 28 czerwca 2022 roku. 

 

Gwarantujemy wspaniałą zabawę, dawkę zdrowej rywalizacji oraz świetne nagrody: kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe oraz przydatne gadżety i ciekawe książki. Wszystkie zdjęcia zostaną zgromadzone w pokonkursowej galerii, gdzie każdy będzie mógł je podziwiać. 

 

Szczegóły regulaminu:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat

Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję