seniorzy
Dzisiaj jest, 22 lutego 2024
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
Święty
close
KONKURSY
KONKURSY
Powrót
06.07.2022 / KONKURSY
Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pn. „Praca sprzed lat”

Przed mieszkańcami województwa warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego stanęła niepowtarzalna okazja, aby bawić się w sentymentalnym konkursie zorganizowanym specjalnie dla nich przez portal pracy Aplikuj.pl. Osoby, które chciały dołączyć do zabawy musiały przesłać do redakcji zdjęcie związane z dawniej wykonywanym zawodem. Konkurs miał pokazać różnice jakie powstały podczas ostatnich lat w miejscach pracy.

 

Podsumowaniem naszej zabawy jest wyjątkowa galeria, która składa się ze zdjęć nadesłanych przez uczestników, a podziwiać można ją we wskazanym linku:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat-galeria

 

Decyzja była bardzo ciężka, gdyż wszystkie zdjęcia były na swój sposób wyjątkowe. Jednak zwycięzca jest tylko jeden. Głowna nagroda trafia w ręce Pana Jerzego z Torunia. Zdjęcie, które najbardziej nam się spodobało przedstawia pracę przy produkcji zbiorników z tworzyw sztucznych.

 

Patronem konkursu „Praca sprzed lat” był portal happysenior.pl

 

I miejsce Pan Jerzy z Torunia II miejsce - Pan Tadeusz z Kartuz III miejsce Pan Jan z Kępna

 

Przypominamy, że szczególy oraz pełne galerie prac konkursowych prezentowane są na podanej wyżej stronie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat-galeria     (przyp. red.)

 
Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję