seniorzy
Dzisiaj jest, 24 kwietnia 2024
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
Święty
close
KONKURSY
KONKURSY
Powrót
04.03.2022 / KONKURSY
„Wspomnienia z dawnej pracy”– atrakcyjny konkurs dla osób 50+

Czy pamiętasz, jak wyglądały stanowiska pracy kilkadziesiąt lat temu? Dawne sprzęty, maszyny i stroje? Pokaż nam swoje zdjęcia, na których widać Twoje dawne stanowisko pracy i zawalcz o atrakcyjne nagrody!

 

Aplikuj zaprasza wszystkie osoby po 50 roku życia mieszkające w województwach wielkopolskim i lubuskim do udziału w konkursie, w którym do wygrania są kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe, gadżety i książki. Wystarczy przesłać przez formularz konkursowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia-zgloszenie maksymalnie trzy fotografie, przedstawiające własną pracę w na przełomie XX I XXI wieku. 

 

Fotografie można przesłać osobiście lub poprosić bliską osobę o dokonanie formalności. Konkurs odbywa się przez Internet, z zachowaniem bezpieczeństwa. Na głównej stronie konkursowej można znaleźć wszelkie potrzebne informacje oraz regulamin https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia

 

Na zgłoszenia oczekujemy do 30 marca 2022 roku. Praca dzisiejszych seniorów bardzo różniła się od obecnych stanowisk. Pokażmy młodszym pokoleniom jak to było!

Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję