seniorzy
Dzisiaj jest, 8 grudnia 2023
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
Święty
close
KONKURSY
KONKURSY
Powrót
25.01.2021 / KONKURSY
Wyniki konkursu na zdjęcia z pracy w PRL. Zobacz sentymentalne fotografie!

Zakończył się konkurs na najciekawsze zdjęcia z pracy w okresie PRL, który odbywał się przez ostatnie miesiące w dwóch edycjach dla różnych regionów Polski. Uczestnicy zachwycili jury – łącznie napłynęło do organizatora blisko 100 zdjęć, które u wielu internautów wywołają wspomnienia z dawnych lat.

 

Mimo że kiedyś aparat fotograficzny był luksusem, a robienie zdjęć w zakładach pracy zabronione, udało się zebrać pokaźny zbiór fotograficznych pamiątek z pracy w Polsce Ludowej. Uczestnicy przesyłali zdjęcia z pracy w różnych zawodach: pielęgniarek, telegrafistek, pracowników zakładów produkcyjnych czy budowlanych, nauczycieli i rzemieślników. Wybór najciekawszych fotografii nie był łatwy, ale udało się wyłonić zwycięzców.

 

Główne nagrody w poszczególnych edycjach otrzymały: Pani Danuta z Wałbrzycha oraz Pani Urszula z Chojnic. Gratulujemy serdecznie laureatkom! Pełne listy nagrodzonych zamieszczono na stronach konkursowych. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich nadesłanych do konkursu zdjęć oraz zapoznania się z wynikami:

 

 

 

 


W galerii poniżej prezentujemy w kolejności:

Nagroda I, II, III - edycja dla województw dolnośląskiego i opolskiego;

Nagroda I, II, III - edycja dla województw edycja dla województw pomorskiego i zachodniopomorskiego;

 

 

Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję