seniorzy
Dzisiaj jest, 16 czerwca 2024
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
Święty
close
KONKURSY
KONKURSY
Powrót
25.05.2024 / KONKURSY
Stowarzyszenie Pracownia Filmowa Cotopaxi zaprasza do udziału w KONKURSIE na najlepszą historię dla seniorów i seniorek!

Stowarzyszenie Pracownia Filmowa Cotopaxi zaprasza do udziału w KONKURSIE na najlepszą historię dla seniorów i seniorek!


Ogłaszamy konkurs dla osób w wieku 65+ na krótką historię. Najlepsze opowieści zarejestrujemy i prześlemy do Włoch, gdzie będą miały szansę na fabularną ekranizację. Autorom najlepszych historii wręczymy nagrody – półroczne prenumeraty Audioteki z zbiorami nie tylko audiobooków oraz bilety do kina.

Czego poszukujemy:
- krótkich (maksymalnie 3 strony A4 lub 3 minuty nagrania) historii, które mają w sobie potencjał fabularny,
- mogą być w formie pisemnej, jako nagranie audio bądź wideo,
- mogą być prawdziwe lub zmyślone, choć wierzymy, że prawdziwe mają większą siłę,
- muszą być wciągająca i przykuwająca!


Co dalej:
- wybierzemy trzy najciekawsze z punkt widzenia projektu historie i z ich autorami/autorkami spotkamy się by w formie wywiadu je zarejestrować,
- wraz z napisami angielskimi prześlemy je do włoskiej organizacji Stazione Cinema, gdzie jedna będzie miała szansę na fabularną ekranizację autorstwa Maurizio Forcelli,

- autorom i autorkom 3 wybranych opowieści wręczymy półroczne prenumeraty Audiotki (audioteka.com) a osobom wyróżnionym podwójne bilety do wybranego kina na wybrany seans filmowy!


Kiedy: na historie czekamy do 28 maja 2024r.


Gdzie: prosimy o przesyłanie na adres: [email protected]


Link na stronę z zaproszeniem:
https://www.facebook.com/share/v/KuHqpH36okjy8L81/

 

W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu.


 
Listę osób nagrodzonych i wyróżnionych ogłosimy na naszym facebooku początkiem czerwca!
 

Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Edukacji i Kultury (EACEA). Unia Europejska ani EACEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności.

 

 

 

 


Obraz Myléne z Pixabay

Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję