seniorzy
Dzisiaj jest, 27 września 2020
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
close
Kultura
Kultura
Powrót
10.05.2019 / Kultura
Głosowanie w konkursie fotograficznym - Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej

Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej po raz drugi  z rzędu zorganizował konkurs fotograficzny. Tym razem uczestnicy musieli zmierzyć się z tematem „Piękna nasza Polska cała”. Na uroczysty finał konkursu zapraszamy 29 maja o godzinie 12:00 do siedziby Akademii WSB.

 

W tym roku otrzymaliśmy ponad 200 zdjęć z 22 Uniwersytetów Trzeciego Wieku, zgłaszanych w trzech kategoriach tematycznych:

  • Natura/ Przyroda,

  • Pokolenie 50+ to My

  • Architektura.

 

Spośród nadesłanych prac, jury konkursu wybrało 20 fotografii, które przejdą do finału. Wśród nich zostaną wyłonione trzy najlepsze zdjęcia. Przewidzianych jest również sześć nagród specjalnych. Jedną z nich – Nagrodę Publiczności, podczas uroczystego finału, przyznają Państwo w głosowaniu. Całe wydarzenie uświetni występ artystyczny oraz poczęstunek.

Zapraszamy również do udziału w głosowaniu Internautów. Na naszym Facebookowym profilu (https://www.facebook.com/utwawsb/) prezentujemy wszystkie nadesłane prace konkursowe. Fotografia, która otrzyma najwięcej polubień – otrzyma Nagrodę Internautów.  Czekamy na Państwa głosy!

 

C:\Users\azawada\Desktop\akademia-wsb---biezace---plakat-utw-male-1553177333.jpg

Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję