seniorzy
Dzisiaj jest, 3 czerwca 2020
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
close
Kultura
Kultura
Powrót
07.10.2019 / Kultura
HUTA KULTURY Oferta Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na rok kulturalno-oświatowy 2019/2020

W wielkim piecu HUTY KULTURY, który nigdy nie wygaśnie, rozgrzewamy do czerwoności pomysły, idee, pasje i zdolności, by przekuć je w cykle warsztatów i zajęć. Walcujemy formy i rozciągamy tworzywo. Kształtujemy relacje, zgniatamy bariery i wytłaczamy talenty. Działamy bez względu na notowania walut i surowców, czerpiąc energię z rodzimej tradycji, światowych trendów i miejskiego charakteru. W sieci klubów naszej kulturalnej manufaktury czekają na was wyspecjalizowani instruktorzy, twórcy prawdziwie unikatowych aktywności. Zapraszamy do HUTY KULTURY – sieci 13 Klubów Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta!

 

Po wakacjach, wypełnionych działaniami w ramach Akcji Lato, od września powracamy z ofertą stałych zajęć kulturalnych dla dzieci, młodzieży i seniorów. Wśród ponad stu propozycji nie brakuje nowych pozycji, bowiem 13 działających w sieci Ośrodka klubów stara się systematycznie rozbudowywać swoją ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnych społeczności o sugestiom przekazywanym przez dotychczasowych uczestników. Do tegorocznych nowości zaliczyć można kurs PIERWSZEGO TAŃCA dla narzeczonych oraz SPOTKANIA TANECZNE dla seniorów, WARSZTATY CERAMICZNE osobno dla dzieci oraz dorosłych, zajęcia plastyczne AKWARELKI dla najmłodszych i KOLOROWA PALETA dla uczniów, treningi KARATE i CAPOEIRY, ćwiczenia na PŁASKI BRZUCH. Trwa nabór do CYRKOWEJ GRUPY BEZ NAZWY – nowej propozycji znanego z warsztatów cyrkowych Klubu 303. Ich uczestnicy będą od podstaw poznawać tajniki sztuki żonglerki i balansu, by już za rok stanąć przed szansą wzięcia udziału w projekcie międzynarodowej wymiany cyrkowców z Polski, Niemiec i Francji. Dla młodzieży, ciekawą propozycją może być MŁODZIEŻOWY KLUB PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w Klubie Wersalik, podczas którego wnikać będą w świat zarządzania projektami, rozwijając swoje kompetencje osobiste i zawodowe. Dla Seniorów natomiast Klub Wersalik proponuje doradztwo w zakresie OBSŁUGI URZĄDZEŃ MOBILNYCH.

 

    Tegoroczną nowością będzie także oddanie do użytku nowej lokalizacji dla Klubu Zgody, który – zachowując dotychczasową nazwę – przeniesie się na osiedle Słoneczne 16. W pomieszczeniach odziedziczonych po Muzeum Historycznym Miasta Krakowa – oddział Dzieje Nowej Huty, trwają intensywne prace, mające na celu dostosowanie pomieszczeń dla potrzeb uczestników zajęć. Z niecierpliwością wyczekujemy wznowienia działalności, które przewidywane jest w październiku, by zgodnie i słonecznie przyjąć w nowych progach starych i nowych uczestników zajęć, w tym baletnice z zespołu Gaduły.

 

Stale aktualizowane informacje na temat wydarzeń w tętniących życiem klubach znaleźć można na stronie www.krakownh.pl - wykaz zajęć stałych znajduje się w zakładce „Zajęcia”. Cenne źródło informacji o działalności Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta stanowią też strony prowadzone w serwisach społecznościowych – Facebooku, Instagramie, Twitterze i YouTube.

 

KONTAKT:

Dział Imprez i Promocji Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

tel. 12 644 68 10 wew. 23 imprezy@krakownh.pl

 

 


Dodatkowo na naszej stronie www.happysenior.pl, na bieżąco, dodawane są informacje dot. wydarzeń proponowanych przez Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, a znaleźć je można w naszym Kalendarzu wydarzeń, widocznym w prawym panelu strony oraz na naszym facebookowym fanpage'u. (przyp. red HappySenior.pl)

Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję