seniorzy
Dzisiaj jest, 24 kwietnia 2024
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
Święty
close
Kultura
Kultura
Powrót
20.02.2023 / Kultura
„Podróż życia” - w TEATRZE ME/ST - specjalna oferta cenowa, tylko do dzisiaj!

Oferta dotyczy wyjątkowego spektaklu z muzyką na żywo pod tytułem: „Podróż życia”.

Spektakl będzie prezentowany w TEATRZE ME/ST, który ma swoją siedzibę w nastrojowym Pałacu Zamoyskich przy ul. Foksal 2 w Warszawie.
 

Oferta specjalnych cen biletów działa w ramach akcji „Idę do teatru!” – skierowanej do różnych grup zawodowych.  Ta specjalna oferta będzie obowiązywała do 20 lutego, po 20 bilety będą w cenie 60 zł.„Podróż życia” to ciepły, klimatyczny spektakl z mądrym tekstem. Sztuka przypomina uniwersalne prawdy, skłaniające do refleksji nad własnym życiem. Widzowie doceniają znakomitą grę aktorów oraz muzykę na żywo, która przewija się przez całą sztukę. To podróż do własnego wnętrza, teatralne przeżycie dające mnóstwo pozytywnej energii i radości. Będzie nam miło jeśli zechcą Państwo skorzystać z naszej propozycji.
Bilety w cenie:  55 zł na hasło PRACA można rezerwować
pisząc na adres: [email protected]TEATR ME/ST daje Państwu coś więcej niż spektakle. To wrażenia teatralne, które odmieniają sposób postrzegania rzeczywistości i zachęcają do podróży do istoty naszego człowieczeństwa.


„Podróż życia”   

TERMINY  W MARCU:
 

3 marca g. 19.00

4 marca (dwa spektakle) g. 17.00 oraz 19.00

5 marca (dwa spektakle) g. 17.00 oraz 19.00
 

Jeśli pragną Państwo przeżyć w teatrze coś wyjątkowego, warto wybrać TEATR ME/ST.

Spektakl „Podróż życia” sprawia, że pokochasz siebie a w Twoim życiu wszystko  będzie inne!


Życzymy miłego dnia
Twórcy TEATRU ME/ST

Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję