seniorzy
Dzisiaj jest, 26 lutego 2021
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
close
Kultura
Kultura
Powrót
13.02.2020 / Kultura
Potańcówka Karnawałowa dla Seniorów na tegoroczne ostatki

Prezydent Miasta Rzeszowa dr h.c. Tadeusz Ferenc zaprasza na Potańcówkę Karnawałową dla Seniorów, która odbędzie się 22 lutego 2020 roku w auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, a wstęp na zabawę odbędzie się wyłącznie na podstawie bezpłatnych wejściówek.

 

    Potańcówka Karnawałowa dla Seniorów zakończy zimowy cykl zabaw, które przez minione miesiące gromadziły tłumy mieszkańców w auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie. Ostatkowa impreza obędzie się w sobotę 22 lutego 2020 roku i potrwa od godziny 16:00 do 20:00.

 

    Bezpłatne wejściówki na zabawę będą dostępne do odbioru w dniu 17 lutego 2020 roku przy auli Zespołu Szkół Mechanicznych, w godzinach 9:00 – 11:00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwie wejściówki. Wydarzenie będzie mieć charakter bezalkoholowy,
a w napoje i przekąski należy zaopatrzyć się we własnym zakresie. 

 

Do udziału w zabawie zaprasza Prezydent Miasta Rzeszowa dr h.c. Tadeusz Ferenc, a jej organizatorem jest Rzeszowski Dom Kultury. Więcej informacji na temat imprezy można uzyskać pod numerem telefonu 17 748 39 50 oraz na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.

Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję