seniorzy
Dzisiaj jest, 23 stycznia 2021
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
close
Rozmaitości
Rozmaitości
Powrót
21.09.2020 / Rozmaitości
Rzeszowski Dom Kultury zaprasza do zapisu na zajęcia muzycznej akademii seniora

Rzeszowski Dom Kultury do muzycznej akademii seniora zaprasza wszystkich, którzy chcą swój wolny czas spędzić twórczo, w otoczeniu dźwięków doskonale już znanych melodii, ale także tych, którzy gotowi są poznawać nowe muzyczne przeboje. 

 

Muzyka ma nieoceniony wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Wspólne muzykowanie daje radość, zbliża nas do innych, pozwala się zrelaksować i zapomnieć o wszelkich zmartwieniach, dodaje energii, a życie czyni piękniejszym. 

 

Bez względu na to, czy ktoś ma już doświadczenie muzyczne, czy też właśnie teraz chce zdobywać pierwsze szlify pod okiem wykwalifikowanego instruktora, może zgłosić się do muzycznej akademii seniora, która mieścić się będzie w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście przy ul. Staromiejskiej 43a.

 

Zapisy do muzycznej akademii seniora będą prowadzone podczas Dnia Otwartego w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście, który odbędzie się w poniedziałek 21 września 2020 roku w godzinach 17:00-19:00.  Kontakt w sprawie zapisów: 17 748 39 50 oraz biuro@rdk.rzeszow.pl

 

 
Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję