seniorzy
Dzisiaj jest, 16 czerwca 2024
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
Święty
close
Strefa relaksu
Strefa relaksu
Powrót
25.05.2024 / Strefa relaksu
Jubileuszowy koncert „Nie ma jak u Mamy” w niedzielę w TVP1

Już po raz 15 Telewizja Polska zaprasza na koncert z okazji Dnia Matki z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. W tym roku zaśpiewają m.in. Andrzej Piaseczny, Sonia Bohosiewicz, Majka Jeżowska czy Krzysztof Cugowski. W podwójnej roli: wokalistów oraz prowadzących wystąpi małżeństwo Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Koncert „na żywo” w niedzielę, 26 maja od godz. 17:30 w Jedynce.

 
Nieprzerwanie od 2010 roku Telewizja Polska, z okazji Dnia Matki, transmituje wyjątkowe wydarzenie muzyczne pt. „Nie ma jak u Mamy”. Co roku wybitni polscy artyści oddają muzyczny hołd swoim mamom, równocześnie dzieląc się wspomnieniami z okresu dziecięcego i dorastania. Nie zabraknie również anegdot i życzeń. Wydarzenie ma niepowtarzalny klimat i tradycję, w myśl której na widownię zapraszane są matki z województwa kujawsko-pomorskiego. W tym roku udział w koncercie zapowiedziało około 6 tysięcy pań!
 
Na scenie wystąpią: Sonia Bohosiewicz, Andrzej Piaseczny, Majka Jeżowska, Audiofeels, Kasia Kowalska, Krzysztof Cugowski, Dominik Dudek, Leon Olek oraz Dominika Dobrosielska, artystka pochodząca z województwa kujawsko-pomorskiego, laureatka „Szansy na sukces. Opole 2024”, która wystąpi w koncercie „Debiuty” tegorocznego Festiwalu w Opolu.
 
Artyści zaśpiewają swoje przeboje oraz ukochane piosenki swoich Mam. Widzowie usłyszą m.in. „A ja wolę moją Mamę”, „Radość najpiękniejszych lat”, „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Byłaś serca biciem” i wiele innych. Koncert poprowadzi małżeństwo Barbara Kurdej-Szatan i Rafał  Szatan, którzy wspólnie wykonają piosenkę Skaldów „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” oraz „Opowiadaj mi tak” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Artystom na scenie towarzyszyć będzie Kukla Band pod kierownictwem Zygmunta Kukli.
Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję