seniorzy
Dzisiaj jest, 16 czerwca 2024
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
Święty
close
Strefa relaksu
Strefa relaksu
Powrót
01.06.2024 / Strefa relaksu
„Ta nasza radość – mimo wszystko” – koncert Fundacji Anny Dymnej w TVP2

„Ta nasza radość – mimo wszystko”. Na scenie pojawią się gwiazdy polskiej sceny muzycznej m.in.: Irena Santor, Czesław Mozil, Anna Karwan czy Mietek Szcześniak. Koncert, organizowany przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, wraca do Telewizji Polskiej po dwóch latach nieobecności.

 

Emisja koncertu „Ta nasza radość – mimo wszystko” to powrót do wieloletniej współpracy, w ramach której Telewizja Polska od 2005 do 2021 roku wyemitowała 16 edycji „Festiwalu Zaczarowanej Piosenki”. W tym roku, z powodu ograniczonych możliwości, Fundacja „Mimo Wszystko” zmuszona była zrezygnować z festiwalu, ale zorganizowała koncert nawiązujący do tradycji festiwalowej. 

 

Do udziału w koncercie Anna Dymna zaprosiła: Renatę Przemyk, Annę Karwan, Olgę Szomańską, Czesław Mozila, Adama Nowaka i Mietka Szcześniaka oraz finalistów poprzednich edycji „Festiwali Zaczarowanej Piosenki”. Gościem specjalnym tego szczególnego wydarzenia muzycznego będzie Irena Santor, legenda polskiej sceny muzycznej. Koncert odbył się w Ogrodzie Botanicznym w Krakowie.

 

Koncert poprowadzą Anna Dymna, założycielka Fundacji „Mimo Wszystko” i Maciej Musiał. 

 

Premierowa emisja koncertu „Ta nasza radość – mimo wszystko” w niedzielę, 
2 czerwca o godz. 16:15 w TVP2.

Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję