seniorzy
Dzisiaj jest, 28 października 2021
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
close
Wydarzenia
Wydarzenia
Powrót
Ośrodkowy Kosmos Przygód
Miejsce:
Klub Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Drożyska 3c)
Godzina i data:
16:00, 02.07.2021
Bilety:
Wstęp bezpłatny
Dodatkowe informacje:
godz. 16.00-19.00
Treść:

W Międzynarodowy Dzień UFO Klub Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza wszystkich na kosmiczną przygodę, będącą częścią obchodów jubileuszu 30-lecia działalności Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. W programie rodzinnego wydarzenia znajdą się quizy, zabawy i warsztaty budowania konstrukcji nawiązujące do kosmicznej tematyki. Uczestnicy (bez względu na wiek) poznają ciekawostki dotyczące naszej galaktyki, dowiedzą się więcej o wyprawach kosmicznych NASA oraz sektorze prywatnych firm, które czynnie angażują się w eksplorację kosmosu. Z okazji jubileuszu zorganizowany zostanie konkurs wiedzy o Ośrodku Kultury Kraków- Nowa Huta i inne atrakcje, by wspólnie z mieszkańcami Wolicy uczcić ten wyjątkowy rok. 

 

Wydarzenie organizowane jest w ramach cyklu Imprezy na trasie, realizowanego w ramach jubileuszu 30-lecia Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

Dom Kultury Rzeszów
Uniwersytet Trzeciego Wieku WSB Dąbrowa Górnicza
Teatr Żydowski
Nowa Huta
Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję