seniorzy
Dzisiaj jest, 28 października 2021
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
close
Wydarzenia
Wydarzenia
Powrót
„Podwórka żyją Wyspiańskim!” - spektakl plenerowy jest zdjęcie
Miejsce:
Klub Wersalik Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Ogrodowe 15)
Godzina i data:
16:00, 20.06.2021
Bilety:
Wstęp bezpłatny
Dodatkowe informacje:
Treść:

Plenerowy spektakl oparty na tekstach Stanisława Wyspiańskiego z muzyką na żywo, to propozycja Klubu Wersalik na wspólne świętowanie jubileuszu 30-lecia Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Pragnąć integrować mieszkańców os. Ogrodowego i pobliskich bloków, Wersalik zaprasza do wyjścia na pole, rozmowy z sąsiadami, lepszego poznania się. Ciągle jeszcze, mieszkając ze sobą drzwi w drzwi, blok w blok często tak mało wiemy o sobie nawzajem. Tych, którzy z różnych powodów nie będą mogli opuścić mieszkania, Klub Wersalik zaprasza, aby uchylić okno, przyszykować sobie przy nim wygodne miejsce i stamtąd podziwiać prezentowany spektakl. Bo oprócz spotkania z drugim człowiekiem, to właśnie spotkanie ze sztuką będzie esencją tego wydarzenia.

 

Wydarzenie organizowane jest w ramach cyklu Imprezy na trasie, realizowanego w ramach jubileuszu 30-lecia Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

Dom Kultury Rzeszów
Uniwersytet Trzeciego Wieku WSB Dąbrowa Górnicza
Teatr Żydowski
Nowa Huta
Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję