seniorzy
Dzisiaj jest, 28 października 2021
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
close
Wydarzenia
Wydarzenia
Powrót
Przystanek Jędruś - Piknik osiedlowy
Miejsce:
Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a)
Godzina i data:
11:00, 10.07.2021
Bilety:
Wstęp bezpłatny
Dodatkowe informacje:
godz. 11.00-14.00,
Treść:

Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta w ramach świętowania jubileuszu 30-lecia Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza na swoje podwórko! Po upalnej rowerowej rozgrzewce uczestnicy i uczestniczki jubileuszu będą mogli oddać się urokom letniej zabawy i odwiedzić legendarne miasto pod wodą. Na jeden dzień podwórko wokół Klubu Jędruś zamieni się ruiny zatopionego miasta, w którym odbędzie się wodna wersja gry w paintball. Na potrzeby gry i z szacunku do wody – źródła życia na naszej planecie Klub Jędruś będzie zbierać deszczówkę, która posłuży do zabawy. Spragnionym przygód uczestnikom i uczestniczkom trasy rowerowej zapewniona zostanie lemoniada, gry i zabawy na wolnym powietrzu oraz strefa relaksu. 

 

Wydarzenie organizowane jest w ramach cyklu Imprezy na trasie, realizowanego w ramach jubileuszu 30-lecia Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

Dom Kultury Rzeszów
Uniwersytet Trzeciego Wieku WSB Dąbrowa Górnicza
Teatr Żydowski
Nowa Huta
Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję