seniorzy
Dzisiaj jest, 8 grudnia 2023
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
Święty
close
KONKURSY
KONKURSY
Powrót
11.06.2020 / KONKURSY
Konkurs dla seniorów – jak się pracowało w minionych dekadach?

Praca dawniej to konkurs dla seniorów organizowany przez portal Aplikuj.pl. Jest propozycją nostalgicznej podróży do przeszłości. Na fotografiach z dawnych lat zobaczymy, jakie były kiedyś stanowiska pracy i zawody, słowem – jak wyglądała codzienność pracującego Polaka.

 

Cofniemy się w czasie, by zobaczyć, jak pracowało się na przełomie XX i XXI wieku. Zobaczmy, jak wyglądały wtedy poczta, szkoła, sklep czy fabryka. Kto pisał na maszynie, a kto korzystał z pierwszych komputerów? Ożywmy wspomnienia i przybliżmy młodemu pokolenie realia, w jakich pracowali ich rodzice i dziadkowie. Zapraszamy wszystkich seniorów do przesyłania starych zdjęć związanych z pracą!

 

Konkurs skierowany jest do osób, które ukończyły 60 lat, mieszkają na terenie województw śląskiego lub małopolskiego orazchcą podzielić się swoimi fotografiami związanymi z dawną pracą. Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz i przesłać w nim 1-3 pliki graficzne: skany lub zdjęcia oryginalnych fotografii. Konkurs jest w pełni bezpieczny w obecnych okolicznościach dzięki internetowej formie zgłoszeń.

 

Zdjęcia w wersji cyfrowej należy przesłać przez formularz konkursowyhttps://aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie, który będzie aktywny od 12.06 do 11.09.2020.Formularz może wypełnić sam senior lub za jego zgodą bliski lub znajomy.

 

Aplikuj.pl i partnerzy zapraszają! Organizatorprzewidział cenne nagrody: telefony komórkowe, kursy komputerowe od podstaw (strefakursow.pl), książki oraz gadżety.

Szczegółowe informacje i regulamin konkursu dostępne sąna stronie https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior.

 

Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję