seniorzy
Dzisiaj jest, 28 października 2021
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
close
KONKURSY
KONKURSY
Powrót
24.10.2020 / KONKURSY
Moja Praca w PRL – konkurs fotograficzny dla seniorów

Rozpoczął się nowy konkurs na najciekawsze zdjęcia z pracy w czasach PRL! Pamiętasz swoją codzienność z okresu Polski Ludowej? Podziel się fotograficznym pamiątkami i pokaż, jak się pracowało przed przemianą ustrojową.

 

Czasy PRL-u to dla młodych ludzi odległy okres kojarzący się z życiem pełnym absurdów i utrapień. W nowym konkursie „Nasza praca w PRL”, będzie można pokazać, jak dokładnie wyglądała wtedy rzeczywistość zawodowa Polaków. Konkurs przeznaczony jest dla osób po 50. roku życia. Najciekawsze fotografie wyróżnione zostaną atrakcyjnymi nagrodami. 

 

Zgłoszenia do konkursu trwają do 12 stycznia 2021 i odbywają się jednocześnie w dwóch rejonach Polski, dlatego aby się zgłosić, należy przejść na stronę w zależności od miejsca zamieszkania:

Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie trzy zdjęcia lub ich skany. Zapisów można dokonywać samodzielnie, ale uczestnika może także zgłosić przez formularz jego bliski, np. członek rodziny. Konkurs odbywa się całkowicie bezpiecznie przez internet.

 

Zapraszamy do zabawy!

 

Organizatorem i pomysłodawcą konkursu jest portal Aplikuj.pl.

Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję