seniorzy
Dzisiaj jest, 8 grudnia 2023
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
Święty
close
KONKURSY
KONKURSY
Powrót
27.10.2023 / KONKURSY
Nabór wniosków do konkursu grantowego dla seniorów „Pod rękę z kulturą. Edycja II”

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza stowarzyszenia działające na rzecz seniorów, kluby seniora oraz osoby prywatne 60+ do udziału w naborze wniosków w konkursie grantowym „Pod rękę z kulturą. Edycja II”, w ramach którego uzyskać można dofinansowanie dla ciekawych i pomysłowych inicjatyw. Wnioski można składać do dnia 31 października 2023 roku.

 

Konkurs grantowy „Pod rękę z kulturą” ma na celu zainspirowanie osób w wieku emerytalnym oraz kół zainteresowań, klubów i stowarzyszeń działających na rzecz seniorów do aktywizacji osób starszych, a także tworzenia wydarzeń kulturalnych na terenie Miasta Rzeszowa skierowanych do mieszkańców w wieku 60+. 

 

Pierwsza edycja konkursu została zrealizowana przez Rzeszowski Dom Kultury w 2022 roku. Komisja wyłoniła wówczas osiem zwycięskich wniosków, których autorzy otrzymali dofinansowanie swoich pomysłów oraz niezbędną do ich realizacji pomoc organizacyjną i promocyjną. Lista zwycięskich projektów obejmowała szereg wydarzeń dla seniorów o charakterze artystycznym, rekreacyjnym, prozdrowotnym oraz rozrywkowym, które odbywały się w okresie jesiennym na terenie całego Rzeszowa.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy złożyć wypełniony wniosek w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury przy ul. Staromiejskiej 43a. Zgłoszenia trwają do dnia 31 października 2023 roku, a maksymalna kwota dofinansowania pojedynczego wniosku wynosi 5000 zł. Regulamin ze szczegółami oraz wniosek do wypełnienia dostępne są na stronie www.rdk.rzeszow.pl, natomiast więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu 573 143 349 (od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-18:00). 

Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję