seniorzy
Dzisiaj jest, 2 kwietnia 2023
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
Święty
close
KONKURSY
KONKURSY
Powrót
22.10.2021 / KONKURSY
„POLACY W DAWNEJ PRACY” – PRZYGODA PEŁNA WSPOMNIEŃ DLA OSÓB 50+

Portal pracy Aplikuj.pl zaprasza mieszkańców województwa mazowieckiego i podlaskiego do fotograficznej rywalizacji. Polega ona na wysłaniu jak najciekawszego zdjęcia związanego z aktywnością zawodową na przełomie XX/XXI w.

 

Zdjęcia mogą być różne. Od fotografii, które ukazują Ciebie na stanowisku pracy, po takie, które ukazują wyposażenie lub samo miejsce pracy. Chcielibyśmy zgromadzić ich jak najwięcej, ponieważ niektóre zawody nie są już wykonywane, a maszyny i urządzenia zostały zastąpione nową technologią. Ze zgromadzonych zdjęć powstanie piękna galeria pełna wspomnień.

 

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w naszym konkursie, wypełnij formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy-zgloszenie. Czas na jego uzupełnienie mija 30.11.2021r.

 

Na autorów najciekawszych zdjęć czekają nagrody takie jak: telefony komórkowe lub inne sprzęty RTV, kursy komputerowe (strefakursow.pl), oraz upominki w postaci gadżetów i książek.

 

Regulamin zabawy:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy

 

 

 

 

Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję