seniorzy
Dzisiaj jest, 26 lutego 2021
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
close
Kultura
Kultura
Powrót
19.02.2020 / Kultura
CYRKOWI „P•R•Z•Y•J•A•C•I•E•L•E” W KLUBIE 303

Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza na cyrkowy odcinek serialu „Przyjaciele” na żywo. Serialowy świat ubrany w cyrkowe i artystyczne formy wypełnią pokazy artystów związanych z Klubem i uczniów Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej.

 

Miłość, śmiech i najlepsi przyjaciele, jakich można sobie wymarzyć. To wszystko dał nam CYRK, który dostaliśmy od Klubu 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (a jeszcze dokładniej - od Magdy – jego instruktorki i kierowniczki). Tym wszystkim chcielibyśmy się dzielić dalej, dlatego 22 lutego 2020 r. od 18.00 do 20.00 zapraszamy na os. Dywizjonu 303 nr 1 – przybliżają ideę wydarzenia jego organizatorzy, wychowankowie Klubu 303.

 

Cyrkowi Przyjaciele, to wydarzenie tytułem nawiązujące do kultowego komediowego serialu telewizyjnego, ale również do rzeczywistości. Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta “wychował” już 3 pokolenia cyrkowców i nie zamierza przestać. Tego dnia, wychowankowie Klubu 303 wraz ze swoimi cyrkowymi (i nie tylko) przyjaciółmi oraz ze specjalnymi gośćmi z Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku zaprezentują bogaty cyrkowo-muzyczny program artystyczny.

 

Tak, jak bohaterowie serialu Przyjaciele zasiadali codziennie przy kawie w „Central Perk”, tak teraz klubowi cyrkowcy chcą spotkać się z mieszkańcami Krakowa, w sobotni wieczór w Klubie 303, by w gronie przyjaciół napić się kawy lub herbaty i tak jak serialowi przyjaciele obejrzeć występy artystów na scenie. Na klubowej scenie oprócz muzyki oraz pokazów cyrkowo-żonglerskich zaprezentowane zostaną również umiejętności, jakich w Klubie 303 do tej pory nie było. Będzie można obejrzeć m.in. pokazy akrobatyczny na lollipopie, program na rowerze ekwilibrystycznym oraz popis ludzkiej flagi na chińskim maszcie! Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na utrwalenie wizerunku w materiale fotofilmowym i jego wykorzystania w celach marketingowych i promocyjnych działalności statutowej Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

Wstęp wolny!

 

TYTUŁ WYDARZENIA: CYRKOWI „PRZYJACIELE” – SEZON 13, ODCINEK 40: „TEN Z URODZINAMI MAGDY”
GDZIE: KLUB 303 OŚRODKA KULTURY KRAKÓW-NOWA HUTA (OS. DYWIZJONU 303 NR 1)

KIEDY: 22.02. GODZ. 18.00-20.00

 

 

WIĘCEJ INFORMACJI:

Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

os. Dywizjonu 303 nr 1

12 681 39 78, klub303@krakownh.pl

Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję