seniorzy
Dzisiaj jest, 11 kwietnia 2021
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
close
Kultura
Kultura
Powrót
18.09.2019 / Kultura
TEATR ME/ST dla środowisk SENIORALNYCH - specjalna oferta - TAŃSZE BILETY DLA SENIORÓW na spektakle TEATRU ME/ST

TEATR ME/ST oferuje bilety w cenie 15 zł  na dwie komedie  „STOSUNKI PRAWNE” oraz "PLAGI", na hasło SENIOR + nazwa organizacji, portalu z których dana osoba dowiedziała się o ofercie(w naszym przypadku - portal happysenior.pl - przyp. red.).

 

Cena obowiązuje na spektakle w terminach 30 września oraz 5, 6, 7 października, g. 19.00

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem: rezerwacja.bilet@gmail.com.
Bilety należy zarezerwować oraz zakupić do dwóch dni przed rozpoczęciem spektaklu.
W dzień spektaklu bilety dla wszystkich kosztują 60 zł.
Proponujemy dwie formy zakupu: przelew po wcześniejszej rezerwacji droga mailową lub zakup osobisty w biurze teatru po wcześniejszym umówieniu telefonicznym: nr 791 473 063.

 

Spektakle odbywają się w Pałacu Zamoyskich przy ul. Foksal 2 w Warszawie.

 


 


Działalność teatru współfinansuje m.st Warszawa


TERMINY  29, 30 września g.19.00
MIEJSCE Pałac Zamoyskich, ul. Foksal 2
KONTAKT rezerwacja.bilet@gmail.com
CENY BILETÓW: seniorzy: 15 zł, bilet w ofercie przedsprzedaży od 38 zł, bilet w kasie: 60 zł
www.mestteatr.pl

   

„Stosunki Prawne”
Komedia damsko-męską oparta na aktach.
„Stosunki prawne” to przewrotna analiza relacji damsko-męskich, w której bohaterowie rozmawiają ze sobą formalnym językiem, będącym połączeniem mowy codziennej z językiem zaczerpniętym z kodeksu cywilnego.
On i Ona przedstawiają się jako podmioty prawne, które wchodząc w  relacje damsko-męskie, odgrywają przed widzami codzienne sytuacje, które stają się wręcz groteskowe i urastają do rangi problemów. Czy zwykła domowa czynność, jaką jest parzenie herbaty, może stać się przyczyną rozpadu idyllicznego pożycia dwojga ludzi? Co by było, gdyby stworzono „Kodeks damsko-męski”, a jego zasad należałoby przestrzegać wchodząc w stały związek partnerski?
Całość sztuki, posiada lekką formę komediową, przewrotnie pokazując odwieczne konflikty między partnerami, będącymi w związku o dowolnej konfiguracji. TEATR ME/ST
Aby lepiej zrozumieć irracjonalne zachowanie kobiet w niektórych sytuacjach domowych, bohaterka spektaklu „wchodzi w  skórę” Temidy i opowiadając o swoim burzliwym związku  z Zeusem, tworzy pomost między mitologią a codziennością.
Ukazanie relacji  dwojga ludzi, z punktu widzenia prawnego, daje możliwość spojrzenia z innej perspektywy na kwestia związane z  naszym codziennym życiem. Czy lekiem na kryzys małżeński jest ustalenie formalnych zasad, dotyczących częstotliwości pożycia? A może warto spróbować godziny szczerości, która w zaskakujący sposób odkryje przed nami zamiatane pod dywan niedomówienia?
Spektakl „Stosunki prawne”, to sztuka, w której widzowie, będą mięli szansę odnaleźć element swojego życia. Niejednoznaczne ukazanie znanych każdemu sytuacji damsko-męskich, pozwoli nabrać dystansu i świeżego spojrzenia na relacje z obecnym lub przyszłym partnerem.


REŻYSERIA / TEKST / MUZYKA: Szymon Turkiewicz
OBSADA: Magdalena Engelmajer, Sławomir Głazek
SCENOGRAFIA / KOSTIUMY: Magdalena Engelmajer


C:\Users\user\Dysk Google\SPEKTAKLE DYSK GOOGLE\PLAGI\PLAGI foto dysk google\PLAGI SIERPNIEN logo kopia.jpgC:\Users\user\Dysk Google\LOGO MEST\LOGO 1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TERMINY  5, 6, 7 września, g. 19.00
MIEJSCE  Pałac Zamoyskich ul. Foksal 2, Warszawa
KONTAKT rezerwacja.bilet@gmail.com
CENY BILETÓW: seniorzy: 15 zł, bilet w ofercie przedsprzedaży od 38 zł, bilet w kasie: 60 zł
www.mestteatr.pl


Działalność teatru współfinansuje m.st. Warszawa.

„PLAGI” – XXI wiek w komediowej pigułce!
Spektakl przeznaczony dla widzów, którzy mają dystans do siebie i świata albo chcą tego dystansu nabrać.
„PLAGI” to komediowa, lekka propozycja z chwytliwymi piosenkami, które zarażają energią.

Spektakl nie ma linearnej fabuły, jest zestawieniem sytuacji realistycznych, które nagle, bez ostrzeżenia przekraczają granice normalności.
Ale czy w dzisiejszych czasach, nie jesteśmy tego świadkami na co dzień?
Wokół nas dzieją się coraz dziwniejsze rzeczy, na które nie mamy wpływu i nie pozostaje nam nic innego, jak po prostu się zaśmiać.
Twórcy „PLAG” dogłębnie analizując współczesne zjawiska stworzyli sceniczny świat, który błyskotliwie ocenia naszą kondycję na różnych poziomach życia.
Od smogu, przez uzależnienie od telefonów, fake newsy po diety wykluczające kolejne składniki.
Wir zdarzeń, tematów, świetna autorska muzyka, piosenki wpadające w ucho oraz mistrzowskie aktorstwo sprawią, że spektakl wciągnie widzów dając rozrywkę na najwyższym poziomie.

REŻYSERIA / TEKST / MUZYKA: Szymon Turkiewicz
OBSADA: Magdalena Engelmajer, Jacek Cholewa, Sławomir Mandes.
SCENOGRAFIA / KOSTIUMY: Magdalena Engelmajer
 

Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję