seniorzy
Dzisiaj jest, 24 kwietnia 2024
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
Święty
close
Rozmaitości
Rozmaitości
Powrót
20.10.2023 / Rozmaitości
Jak rozwijać talenty z Pokolenia Flexi? Rozmowa Anny Gierasimowicz, careers-compass.pl z Katarzyną Łakińską, Flexi.pl!

Wiek to tylko liczba! Udowadniają to przedstawiciele generacji 50+, czyli osoby aktywne, poszukujące nowych rozwiązań, a dysponujące bogatym doświadczeniem zawodowym i życiowym. Wejście w dojrzały wiek napełnia ich ogromnym zaangażowaniem i energią w różnych dziedzinach życia, bo Pokolenie Flexi to: 

  • zaangażowani i lojalni pracownicy, dysponujący często ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym i ogromną mądrością życiową. To pracownicy, którzy mogą stać się mentorami dla młodszych pokoleń. 
  • Aktywni konsumenci, którzy o swoich potrzebach i oczekiwaniach mówią coraz głośniej. A firmy zaczynają doceniać ich wartość i wykorzystywać potencjał. 
  • Sprawne fizycznie osoby, które chętnie uprawiają różne dyscypliny sportowe, uczestniczą w zajęciach fitness, praktykują jogę lub wybierają się na wycieczki. Dla nich zdrowy styl życia jest priorytetem, a energia i kondycja kluczem do szczęśliwego życia.
  • Prawdziwi pasjonaci, którzy odkrywają nowe zainteresowania, takie jak malarstwo, literatura, muzyka czy tworzenie własnych projektów artystycznych. Ich kreatywność i zapał stanowią inspirację dla innych, którzy pragną eksplorować własne talenty.
  • Osoby, które (wbrew stereotypom wiekowym) są otwarte na nowoczesne technologie, chcą być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami cyfrowego świata i są otwarci na nowe wyzwania technologiczne! 

 

Dlatego też Anna Gierasimowicz, wieloletni i doświadczony menedżer i ekspert HR, wykładowca szkół biznesu, trendwatcherka rynku pracy, doradca kariery, mentor Uniwersytetu Wrocławskiego, konsultant i doradca strategicznego biznesu wraz z Katarzyną Łakińską, twórczynią portalu Flexi.pl, wspólnie próbują przełamać stereotypy związane z generacją 50+, poszerzyć horyzonty i otworzyć nowy rozdział w działaniach na rzecz wykorzystania pełnego potencjału społecznego i zawodowego pokolenia 50+.

 

Cały materiał: https://flexi.pl/baza-wiedzy/jak-obudzic-pokolenie-flexi-rozmowa-anny-gierasimowicz-z-katarzyna-lakinska-2719

 

O Flexi.pl

Flexi.pl to przestrzeń dla osób 50+ (Pokolenia Flexi), która inspiruje do aktywności w obszarze zawodowym i prywatnym. Daje możliwość znalezienia pracy, pokazania swoich umiejętności, rozwoju w ramach interesujących dziedzin aktywności. Przy tym również jest cennym narzędziem dla pracowników działów HR, które korzystając z możliwości współpracy i znalezienia wykwalifikowanych pracowników, realizują swoje potrzeby rekrutacyjne. Flexi.pl wie, jak duży potencjał drzemie w grupie 50+ i konsekwentnie to promuje w przestrzeni społecznej i biznesowej.

 

 

 


Obraz 🌸♡💙♡🌸 Julita 🌸♡💙♡🌸 z Pixabay

Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję