seniorzy
Dzisiaj jest, 28 października 2021
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
close
Rozmaitości
Rozmaitości
Powrót
17.06.2021 / Rozmaitości
Już we wrześniu pierwsze Targi Seniora w Rzeszowie. Zgłoś swoją firmę!

Rzeszowski Dom Kultury serdecznie zaprasza do udziału w Targach Seniora, które odbędą się w dniach 24-25 września 2021 roku w rzeszowskiej Hali Podpromie. Będzie to jedna z głównych atrakcji Senioraliów Rzeszowskich – imprezy skierowanej do najstarszych mieszkańców naszego miasta. Termin nadsyłania zgłoszeń na Targi Seniora upływa 30 czerwca 2021 roku.

 

Targi Seniora to doskonała okazja do zareklamowania swojej firmy, prezentacji wytwarzanych produktów lub świadczonych usług wśród Seniorów i nawiązania nowych relacji biznesowych. Organizatorzy zapraszają do współpracy firmy oraz instytucje działające w różnorodnych branżach, bowiem nadrzędnym celem Targów jest ich kompleksowość, aby każdy Senior mógł znaleźć coś dla siebie.

 

Na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.plmożna zapoznać się ze szczegółową ofertą uwzględniającą koszt wynajmu stoiska, a także z regulaminem Targów Seniora zawierającym kartę zgłoszenia, którą należy wypełnić w przypadku chęci uczestnictwa w wydarzeniu. Więcej informacji uzyskać można pisząc na adres targiseniora@rdk.rzeszow.pl lub telefonicznie pod numerem 515 409 232 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00).

 

Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję