seniorzy
Dzisiaj jest, 28 października 2021
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
close
Rozmaitości
Rozmaitości
Powrót
29.09.2021 / Rozmaitości
Klubokawiarnia Pora na Seniora – otwarcie już 1 października!

Seniorki i Seniorzy - to dzieje się naprawdę!

 

W ramach świętowania Warszawskich Dni Seniora, już 1 październikazostanie otwarta Klubokawiarni Pora na Seniora przy ul. Puławskiej 3 w Warszawie. To właśnie tam od godz. 11:00 przygotowano dzień pełen wrażeń!

 

  • wystawa portretów warszawskich Seniorów, które powstały podczas wydarzenia „Pora na portret Seniora” wykonanych przez Robby’egoCyrona,
  • adopcja kwiatów doniczkowych w klubokawiarni i pamiątkowezdjęcie z rośliną w ramach akcji Zielony Weteran,
  • rozmowa Adrianny Godlewskiej i Emilii Krakowskiej,
  • spotkanie autorskie z Małgorzatą Kalicińską wraz z możliwością zakupu najnowszej książki „Animalia” z personalizowaną dedykacją i autografem,
  • recital Danuty Stankiewicz z piosenkami, które z przyjemnością nucimy od dekad.

 

Całość odbędziesię w cudownej atmosferze sąsiedzkiego spotkania wzbogaconego aromatem parzonej kawy, pysznego domowego ciasta oraz delikatnych dźwiękówpłynących spod palców wybitnej pianistki Dudy Napieralskiej. To idealny plan na odpowiednie świętowanieMiędzynarodowego Dnia Osób Starszych, więc... zróbmy to razem! Widzimy się już 1 października o godzinie 11:00 w Klubokawiarni Pora na Seniora!

 

Czym jest Klubokawiarnia Pora na Seniora?

 

 

To zupełnie nowe i niebanalne miejsce na mapie Stolicy Seniora z bogatą ofertą edukacyjną, kulturalną i rozrywkową. Tworzymy specjalną przestrzeń dla osób, któresą ciekawe ludzi i świata, chcą aktywnie rozwijać swoje pasje i poszerzać horyzonty na wielu płaszczyznach. Klubokawiarnia Pora na Seniora mieścisię pod kultowym adresem, przy ul. Puławskiej 3, gdzie niegdyś znajdowała się znana w Warszawie kawiarnia Mokotowska.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję