seniorzy
Dzisiaj jest, 16 sierpnia 2022
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
Święty
close
Edukacja dla Seniora
Edukacja dla Seniora
Powrót
13.01.2021
MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE LUB SMARTFON Z ANDROIDEM - NOWE BEZPŁATNE KURSY ONLINE DLA OSÓB 60+

Chcesz korzystać z Facebooka, Instagrama i Twittera? A może wolisz bez przeszkód obsługiwać wiele funkcji swojego smartfona? Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę na te tematy, zapisz się na jeden z bezpłatnych kursów w formule online, które organizuje Fundacja Age Hub.


Pierwsze zajęcia już 18 stycznia!

 

Korzystanie z mediów społecznościowych to ostatnio jeden z najpopularniejszych kanałów komunikacji dla seniorów. Dzięki nim, możemy w każdej chwili być w kontakcie z najbliższymi i przyjaciółmi bez wychodzenia z domu. Chcesz wiedzieć więcej na temat Facebooka lub Instagrama? Zapisz się na kurs Media społecznościowe. W programie m.in.: jak założyć i obsługiwać konto, gdzie szukać wiarygodnych informacji, jak udzielać się na grupach.

A może wolisz dowiedzieć się więcej o obsłudze smartfona? Jak ściągać i obsługiwać aplikacje, robić zdjęcia i filmiki lub które gadżety będą przydatne? Jeśli tak, zachęcamy do zapisów na kurs Mój Smartfon z Androidem.

 

Media społecznościowe

 

1. Zrozumieć media społecznościowe

2. Facebook – wiedza podstawowa

3. Grupy i wydarzenia na Facebooku

4. Facebook na Smartfon'ie

5. Messenger Facebook'a – co to takiego?

6. Fake newsy i wiarygodne źródła danych

7. Aplikacja Instagram nie tylko dla próżnych

8. Twitter, czyli jak budować opinie i zyskiwać wpływ
 

 

Mój Smartfon z Androidem:

 

1. Telefon telefonowi nierówny - jaki Smartfon wybrać
2. Jak obsługiwać Smartfon'a – cz. I
3. Jak obsługiwać Smartfon'a – cz. II
4. Bezpieczeństwo na telefonie
5. Moja prywatna galeria – zdjęcia
6. Video, video – jak kręcić filmy Smartfonem
7. Wstęp do aplikacji na Smartfon'a
8. Gadżety do telefonu - powerbanki, ładowarki, statywy, inne

 

Więcej informacji o harmonogramie zajęć znajduje się na stronie internetowej: https://agehub.pl/kursy-online-styczen-2021-media-spolecznosciowe-lub-moj-smartfon-z-androidem/

Oba kursy rozpoczynają się 18 stycznia 2021 r. i odbywają się w formule online, tzn. przez internet, a konkretnie na platformie Google Meet. Każdy kurs składa się z 8 zajęć po 2,5h.

 

Aby wziąć udział w kursie, należy posiadać sprawny sprzęt – komputer z kamerą i połączeniem z internetem. Przed rozpoczęciem warto sprawdzić czy wszystko działa jak należy.

 

ZAPISY

Aby zapisać się na kurs lub wybrane zajęcia, prosimy o kontakt pod nr tel. 506-952-271 lub wysłanie maila na adres [email protected]

Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję