seniorzy
Dzisiaj jest, 2 czerwca 2020
Warszawawww.booked.net
-7°C
Śnieg
A
A
A
close
Wydarzenia
Wydarzenia
Powrót
KONKURS FOTOGRAFICZNY – WIOSNA, ACH TO TY
Miejsce:
Klub Zakole Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Zakole 31)
Godzina i data:
17:00, 17.05.2019
Bilety:
Dodatkowe informacje:
Zgłoszenia (na udostępnionej karcie zgłoszeni) należy przesyłać do 30.04.2019 r. na adres mailowy: zakole@krakownh.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby Klubu Zakole.
Treść:

Wiosna… Co roku, zmęczeni zimnem i szarością świata wyczekujemy jej nadejścia, by cieszyć oczy widokiem barw - napawać się soczystą zielenią liści, czerwieniami, żółciami i fioletami kwiatów w ciepłych tonach słonecznego światła. Wielu z nas pragnie zatrzymać te chwile na dłużej, uchwycić w obrazie utrwalonym dzięki światłoczułej matrycy lub – nieco bardziej staromodnie – fotograficznej kliszy.

Dla wszystkich miłośników fotografii i wiosny Klub Zakole Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta ogłasza konkurs „Wiosna, ach to Ty”.

Patronat nad wydarzeniem objął Przewodniczący Rady Miasta Dominik Jaśkowiec.

W konkursie udział może wziąć każdy, kto chce podzieli się swoim zdjęciem związanym z tematyką wiosenną. Prace zostaną ocenione przez profesjonalne jury. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody. Szczegółowe informacje dla uczestników znaleźć można w regulaminie, opublikowanym na stronie Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (www.krakownh.pl), oraz udostępnionym w siedzibie Klubu Zakole (ul. Zakole 32).

Dom Kultury Rzeszów
Uniwersytet Trzeciego Wieku WSB Dąbrowa Górnicza
Teatr Żydowski
Nowa Huta
Top

Strona korzysta z plików "cookie" w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję